Hedef Spine

Korsenizi Sorunsuz Kullanmanız İçin Ek Öneriler

-Her gün duş veya banyo yapın.

-Ardından cildinize kokusuz, antialerjik bir nemlendirici/yumuşatıcı krem sürün. Bu tarz ürünler cilt bütünlüğünüzün korunmasına yardımcı olacak ve korseye bağlı oluşabilecek cilt problemlerini azaltacaktır.

-Kullanıma yeni başladığınız dönemlerde korsenin bası noktalarında oluşabilecek pembeleşmelere dikkat edin. Korsenizi çıkardıktan sonra yarım saat içinde bu pembelikler kaybolmuyor ise, korsenizin tekrar ayarlanması gerekebilir.

-Bası bölgelerindeki kızarıklık ve irritasyon bölgelerine günde 3-4 kez 10 dakikalık sürelerle nemlendirilmiş çay poşeti uygulayabilirsiniz. Çayın içerisindeki tannik asit cilt iyileşmesinde faydalıdır.

-Zaman içerisinde bu bası alanlarının olduğu bölgelerdeki cilt renginde koyulaşmalar fark edebilirsiniz. Panik olmayın! Bu renk değişimi bası ve sürtünmeye bağlı gelişir ve genel olarak korse tedavisinin bitiminden sonra solma eğilimindedir.

-Korsenizi mümkün olan en sıkı halinde kullanın. Korsenin gevşek olması sürtünmeye bağlı cilt problemlerini arttırabilir.

-Sıcaklık ve nem cildin koruyucu işlevini kaybetmesine neden olarak enfeksiyonlara zemin hazırlayabilir. Böyle havalarda klimalı ortamda bulunmak rahat etmenizi sağlayabilir.

-Sıcak havalarda az miktarda pudra kullanımı yararlı olabilir.

 

 

Randevu Oluştur

Formu eksiksiz doldurarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.
Çağrı merkezimiz sizleri arayarak en uygun tarihe randevunuzu oluşturacaktır.

Whatsapp ile İletişi
Whatsapp ile İletişim